Pico Silver™ Solution 20ppm – Pikoiontické stříbro – 100% vstřebatelné

Pico Silver™ je unikátní (95-98% biologicky aktivní stříbrné ionty) stabilizovaný stříbrný iont připravený z 99,99% čistého elementárního stříbra ve velikosti pikometru.

K technickým účelům Pico-Silver™ Solution 20ppm – Pikoiontické stříbro

 

Pico-Silver je unikátní (95-98% biologicky aktivní stříbrné ionty) stabilizovaný stříbrný iont připravený z 99,99% čistého elementárního stříbra ve velikosti pikometru.

Většina stříbrných produktů se nazývá koloidní stříbro, nicméně koloid je směs mikroskopicky rozptýlených nerozpustných částic suspendovaných v jiné látce. Stabilizované ionty Pico-Silver jsou zcela rozpustné.

Pico-Silver roztok je hypoalergenní a neobsahuje cukry, škrob, lepek, mléko, sóju, kvasnice, MSG, GMO, umělé příchutě, barviva, konzervační látky nebo vedlejší produkty živočišného původu.

Obsah: 240ml

Složení v 5ml :

  • Stříbro – 100mcg
  • Voda z reverzní osmózy

Právní minimum:

Koloidní stříbro není v ČR schváleným léčivem ani doplňkem stravy, nesmíme proto produkt nabízet jako doplněk stravy. Česká republika paradoxně na rozdíl od jiných zemí zakazuje vnitřní užití koloidního stříbra.

Pokud vás zajímá použití, můžete ho nastudovat v originále zde:  https://www.rnareset.com/collections/frontpage/products/pico-silver-solution-dr-deans-pico-mineral-silver-solution?variant=8669073309809

A nebo kdekoliv, kde se na webu píše o použití koloidního stříbra – pikoiontické stříbro ho perfektně nahradí.