RnA ReSet – Dr. Carolyn Dean

Dr. Carolyn Deanová píše o nedostatku hořčíku více než 15 let. Za posledních 10 let povzbuzovala výrobce doplňků, aby namísto lékařského doporučení pro oxid hořečnatý, který se vstřebává pouze ze 4%, vyráběly plně absorbovaný hořčíkový produkt. Nakonec si uvědomila, že musí tento úkol splnit sama. Vytvořila ReMag™, který je 100% absorbován na buněčné úrovni ve své stabilizované iontové formě. Nic tak není ztraceno laxativním účinkem.

Dr. Carolyn Dean

Dr. Carolyn Deanová je autorem 110 Kindle knih a 33 zdravotnických knih, které pokrývají nejrůznější témata, mezi něž patří Magnesium Miracle (Zázrak jménem hořčík), Hormone Balance, The Yeast Connection a Women´s Health.

Její zaměření na hořčík jí přineslo ocenění od společnosti Heart Rhythm Society ve Velké Británii za „Vynikající zdravotní přínos kardiochirurgii – 2012“.

ReMag™ Pikoiontické magnesium – 100% vstřebatelný hořčík

ReMag™ byl vymyšlen doktorkou Deanovou a je pečlivě vyroben z čistého zdroje chloridu hořečnatého. Je vyvinut tak, aby dodával stabilizované hořčíkové ionty, které mají podobnou velikost jako hořčík v rostlinách. ReMag je pikoiontová forma hořčíku, menšího průměru než minerální iontové kanály v těle. Jeho přímá a úplná absorpce do buněk znamená, že přípravek ReMag™ obchází střevo a nedostane se ani do tenkého střeva, kde by působil projímavě. ReMag proto nemá laxativní účinek.

ReMyte™ Pikoiontický minerální roztok – 100% vstřebatelný

ReMyte ™ je mnohem kvalitnější než většina elektrolytických roztoků díky tomu, že poskytuje 12 minerálů v jedinečné velikosti pikometru, která umožňuje úplnou absorpci na úrovni buněk. Díky tomu může být dávka minerálů velmi nízká, což eliminuje jakoukoli možnost toxicity, avšak při 100% absorpci na buněčné úrovni jsou tyto minerály vysoce účinné.

ReMyte ™ obsahuje sodík, vápník, jód, hořčík, zinek, selen, měď, mangan, chrom, molybden, draslík, boron, které mají všechny specifické role.

ReCalcia® – Pikoiontické kalcium – 100% vstřebatelný vápník

ReCalcia ®:

 • Obsahuje vápník, který je ve velikosti picometru.
 • 100% absorbováno na buněčné úrovni.
 • 300 mg v jedné dávce.

Vápnik:

 • Přispívá k normální srážlivosti krve
 • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Přispívá k normální činnosti svalů
 • Přispívá k normální funkci nervových přenosů
 • Přispívá k normální funkci trávicích enzymů
 • Podílí se na procesu dělení a specializace buněk
 • Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí
 • Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu zubů

Pico-Silver™ Solution 20ppm – Pikoiontické stříbro

Pico-Silver je unikátní (95-98% biologicky aktivní stříbrné ionty) stabilizovaný stříbrný iont připravený z 99,99% čistého elementárního stříbra ve velikosti pikometru.

Většina stříbrných produktů se nazývá koloidní stříbro, nicméně koloid je směs mikroskopicky rozptýlených nerozpustných částic suspendovaných v jiné látce. Stabilizované ionty Pico-Silver jsou zcela rozpustné.

Pico-Silver roztok je hypoalergenní a neobsahuje cukry, škrob, lepek, mléko, sóju, kvasnice, MSG, GMO, umělé příchutě, barviva, konzervační látky nebo vedlejší produkty živočišného původu.